П’ятниця, 29 Березня, 2024

Ремонт у новій квартирі: особливості та поради

Ті, хто здійснив заповітну мрію купити квартиру в новобудові у Львові часто питають про поради щодо ремонту. Існує безліч нюансів, які слід враховувати під час реноваційних робіт. Серед них, наприклад, такі неочевидні фактори як тип конструкції будинку, кількість сусідів, які вже оселилися, порядок дій та інше.

Найперше слід скласти список робіт, які ви плануєте провести у новому житлі. Це важливий етап, який не слід пропускати. Подумайте, чи хочете ви зносити перегородки чи, навпаки, розділити простір додатковими стінами, який дизайн вам до смаку та яку бригаду найняти. Хоча ми звикли працювати без чітко окресленого проєкту, програма дій значно спростить завдання і допоможе ні про що не забути.

Експерти радять не проводити капітального ремонту одразу після покупки у панельних та цегляних будинках. Річ у тому, що такі споруди осідають. Цей процес провокує появу величезних тріщин на стінах. Саме тому почати варто з тимчасової обробки. Інша справа ― каркасно-монолітні конструкції. Вони практично не змінюють свого положення в просторі та не просідають вниз. Тут можна одразу братися за ґрунтовний ремонт. Список будинків з каркасно-монолітними конструкціями ви знайдете на сайті Вдома Онлайн.

Починати будь-які роботи слід з проведення електрики та встановлення сантехніки, яку потрібно ретельно загорнути в спеціальну плівку. Також необхідно під’єднати теле- та інтернет кабелі й інші комунікації. Це допоможе “сховати” дроти та звільнити простір від зайвого.

Є декілька загальних правил виконання реновації: первинні роботи виконують одразу у всіх кімнатах (у список входить заливання стяжки, вирівнювання стін та інше), а чистові ― по черзі у кожному приміщенні. До останніх належить наклеювання шпалерів, встановлення підлоги і так далі.

Варто підкреслити, що важливим аспектом ремоделювання є дизайн. На перший погляд, все просто: вибираємо той стиль, який найбільше подобається. Однак, слід теж враховувати розміри помешкання, висоту стель, кількість кімнат. Наприклад, для невеликих квартир найкращим варіантом стане скандинавський дизайн. Простий і лаконічний, він візуально розширить простір та позбавить його від зайвих елементів. Хорошою альтернативою північному оздобленню стане контемпорарі. Напрям вирізняється неабиякою функціональністю та практичністю.

Власникам просторого житла варто звернути увагу на розкішний класицизм, нестандартний лофт та затишний бохо. Багато світла та вільного місця перетворять дім у комфортний і естетичний куточок, де так приємно буде проводити час з сім’єю чи наодинці з собою.

Дотримуючись цих простих порад, ви швидко та ефективно проведете ремонт у своїй новій квартирі.

.,.,.,.